sayebandoor logo

دربهای تمام اتوماتیک کشویی

دربهای تمام اتوماتیک کشویی (Sliding fully automatic doors)یک ورودی دعوت کننده و به راحتی در دسترس ایجاد می کنند. گرچه از نظر اکثر سازمان ها و اماکن تجاری مناسب است ، اما در بین سوپرمارکت ها و بیمارستان ها از محبوبیت خاصی برخوردار است. این به این دلیل است که دربهای تمام اتوماتیک کشویی به صورت گسترده ای باز می شوند و مانور تخت بیمارستان ، صندلی های چرخدار ، چرخ دستی های خرید و پالت های زایمان را آسان می کنند.

از طریق فراهم آوردن چنین دسترسی عالی ، درب اتوماتیک کشویی به شما اطمینان می دهد که محل کار شما شرایط الزام آور قانون تبعیض ناتوانی را برآورده می کند. علاوه بر این ، دربهای تمام اتوماتیک کشویی باعث ایجاد تصوری فوری در ذهن بازدیدکنندگان می شود که شرکت شما تأسیس ، حرفه ای و قابل اعتماد باشد.

دربهای تمام اتوماتیک کشویی بسیار متنوع هستند. آنها می توانند به عنوان یک ساخت و ساز تک یا دو برگ استفاده شوند ، و برای استفاده به عنوان دهانه های داخلی و خارجی مناسب هستند. از همه مهمتر ، طراحی انعطاف پذیر آنها بدان معنی است که دربهای تمام اتوماتیک کشویی تقریباً می توانند تقریباً در هر نمای ساختمان ادغام شوند.

اگر می خواهید دسترسی به ساختمان خود را بهبود بخشید و در عین حال اولین تصور عالی را ایجاد کنید ، ممکن است دربهای تمام اتوماتیک کشویی فقط چیزی باشند که محل شما نیاز دارند.

چرا دسترسی به صورت خودکار را برای دربهای تمام اتوماتیک کشویی خود انتخاب می کنید؟

Automatic Access یک شرکت مستقل است. این بدان معناست که ، در حالی که بسیاری از شرکت ها موظف هستند به سختی به یک محصول یا تولید کننده بچسبند ، ما آزادیم که بالاترین کیفیت محصولات را از بین تولید کنندگان پیشرو درهای کشویی اتوماتیک در جهان انتخاب کنیم.

استقلال ما هنگام طراحی و نصب دربهای تمام اتوماتیک کشویی آزادی زیادی به ما می دهد. ما می توانیم به هر پروژه ای براساس شرایط خود نزدیک شویم ، انتخاب کالاها و لوازم جانبی که می دانیم برای رفع نیازهای منحصر به فرد شما مناسب خواهد بود.

ما می توانیم دربهای تمام اتوماتیک کشویی را با اندازه بازشویی که نیاز دارید نصب کنیم ، و ما به خصوص در ادغام طرح ها در ستون ها و سازه های پرتوی نمای و ورودی های موجود ، به ویژه مهارت داریم.

رضایت مشتری هدف اصلی شماره یک ماست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از درب تمام اتوماتیک کشویی ، لطفاً در تماس با ما تردید نکنید.

ما حسابرسی دسترسی رایگان و نظرسنجی رایگان سایت را برای کلیه دربهای تمام اتوماتیک کشویی ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129287034 تماس بگیرید و یا از طریق فرم آنلاین ما با ما تماس بگیرید

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس

02166695789

09129287034

تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.