sayebandoor logo

فروش راهبند پارکینگ

در سایبان دُر می توانید طیف وسیعی از راهبند های پارک را انتخاب کنید. چه پارکینگ عمومی باشد یا یک مسیر مخصوص رانندگی شخصی ، نصب  راهبند پارکینگ راهی عالی برای اطمینان از نظم دیگران و محدود کردن دسترسی در صورت لزوم است. مجموعه ما شامل راهبند های پارکینگ با طیف وسیعی از قیمت ها است ، بنابراین برای هر بودجه چیزی در نظر گرفته شده است.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ جمع و جور قابل جابجایی یکی از ساده ترین و در عین حال موثرترین  است. این گزینه بسیار مقرون به صرفه، اجازه می دهد تا برای استفاده از انعطاف پذیری.

فروش راهبند پارکینگ کشویی

ما همچنین  فروش راهبند پارکینگ کشویی نیمه اتوماتیک داریم. با فشار ملایم برای پایین آوردن آن و فشار دادن روی پدال پا ، این دستگاه ساده به راحتی کار می کند . همچنین با یک قفل سیلندر شکننده راحت در بالای آن و یک نوار انعکاسی قرمز درست در پایین ارائه می شود. دو کلید به صورت استاندارد ارائه می شود.

راهبند تمام اتوماتیک کشویی

ما فروش راهبند پارکینگ را در سایبان دُر داریم. این دستگاه فقط با استفاده از دو پیچ 16 میلیمتری در جای خود نگه داشته شده است. پایه پارکینگ در دو حالت بالا و پایین قابل قفل شدن است و می تواند در هر دو جهت جمع شود.

فروش راهبند پارکینگ ستونی

علاوه بر فروش راهبند پارکینگ کشویی همچنین فروش راهبند پارکینگ ستونی را ارائه می دهد.  ستون های پارکینگ برای محدود کردن دسترسی بسیار مناسب است. راهبند پارکینگ را می توان تا ارتفاع 80 میلی متر از سطح زمین جمع کرد تا به راننده اجازه عبور راحت از آن را بدهد. آنها برای افزایش دید یک پوشش پودری زرد و قفل امنیتی یکپارچه قرار می گیرند.

راهبند ستونی

یکی دیگر از طرح های گسترده تر راهبند پارکینگ ستونی ، جمع شدن حلقه پارکینگ است. دستگاه از طریق بازوی پشتیبانی تلسکوپی قابل قفل شدن مرکزی کنترل می شود. این بازو را می توان به گونه ای تنظیم کرد که دارای پایه حلقه ای باشد تا از دسترسی به فضای پارک جلوگیری کند و یا آن را به حالت صاف پایین آورده تا عبور کند.

فروش راهبند پارکینگ آکاردئونی

فروش راهبند پارکینگ آکاردئونی شامل  ماژول های قابل قفل است که می توانند به یکدیگر متصل شوند. هر ماژول اضافی کمی را می توان به میله آکاردئون اضافه کرد که طول آن 2 متر است.برای استفاده ثابت یا متغیر مناسب است.هفت ستون در ماژول وجود دارد و در مجموع چهار ستون دارای 8 چرخ هستند.
راهبندآکاردئونی دارای وزنی 20 کیلوگرمی است و به راحتی قابل حمل است. طول مانع هنگام باز شدن 200 سانتی متر و حداکثر ارتفاع 210 سانتی متر است. مجموعه سایبان دُر فروش راهبند پارکینگ را نیز شامل می شود.قطر چرخ ها 9.5 سانتی متر است.
راهبند پارکینگ آکاردئونی

فروش راهبند پارکینگ نایس

راهببند پارکینگ نایس برای ورودی های متداول پارکینگ ،  ورودی گاراژهای زیرزمینی ، پارکینگ ها یا ورودی های کارخانه را ایمن می کند. راهبند پارکینگ  نایس  در عرض چند ثانیه به بازدیدکنندگان مجاز دسترسی می دهد. در صورت لزوم ، تا حد ممکن ملایم ، با جدیدترین اجزای ایمنی. الکترونیک ایتالیا، چین، تایوان و بالاتر قابل استفاده تا 6 متر با چرخه 100 در صد: موانع پارکینگ پارکینگ مانع و سیستم مدیریت پارکینگ از کشور های مختلف. فروش راهبند پارکینگ نایس را می توانبد با تماس با سایبان دُر داشته باشید

راهبند نایس

فروش راهبند پارکینگ هیدرولیکی

از راهبند پارکینگ هیدرولیکی بیشتر در مراکز بسیار شلوغ استفاده می شود. راهبند هیدرولیکی بسیار قدرتمند هستند و به همین دلیل به آنها ترافیک نامحدود یا زیاد نیز گفته می شود.

سیستم عامل این نوع مانع شباهت زیادی به راهبند پارکینگ هیدرولیکی دارد با این تفاوت که موتور این دستگاه برای استفاده از روغن و کاهش بوم از پمپ هیدرولیک استفاده می کند که مصرف دستگاه را بسیار کاهش می دهد. و سرعت کار می تواند بسیار زیاد باشد.

راهبند پارکینگ هیدرولیکی

از موانع هیدرولیکی می توان برای غرفه های عوارض و پارکینگ های پرتردد استفاده کرد ، جایی که مدل های الکترو مکانیکی نمی توانند بیش از چند روز کار کنند. ولتاژ کارکرد موتور سد هیدرولیکی 24 ولت و 220 ولت است. مدل 24 ولت از مزایای استفاده بیشتر از ترافیک و کار با قدرت اضطراری برخوردار است. امکان تنظیم حرکت بازو به صورت جداگانه نیز از قابلیت های منحصر به فرد سیستم سد الکترو هیدرولیک است.

فروش راهبند پارکینگ هوشمند

به طور کلی ، انواع راهبند پارکینگ هوشمند برای اتومبیل ها به چند نوع تقسیم می شوند: راهبند بازویی ، راهبند هیدرولیکی ، راهبند ستونی و راهبند زنجیری ، که عرض جاده مسدود شده و امنیت منطقه است. با توجه به درجه انتخاب می شوند طول این مسیر انتخاب تعداد و نوع راهبند را تعیین می کند.

به عنوان مثال ، اگر بخواهیم یک راهبند پرتردد برای یک پارکینگ عمومی انتخاب کنیم و ورودی آن 8 متر فاصله دارد ، ما باید از دو 4 مانع استفاده کنیم. ما نباید پوشش کامل خود را از دست بدهیم و سرعت ترافیک خود را کاهش دهیم و نباید باعث ایجاد ترافیک شود ، یا اگر باید ورودی انبار کم تردد با عرض بیش از 7 متر کنترل شود ، این مسیر سد زنجیر بهترین انتخاب است.

اگر به سرعت سیستم کمتر از 2 ثانیه نیاز داریم و یا نیاز به استفاده ازراهبند بازویی به طول بیش از 6 متر بهترین پروژه از راهبند الکترو هیدرولیکی است که هم اکنون در کشور وجود دارد ، این یک پروژه است. مارک ها فک دارند. ایتالیا و ایران یوجین که با بالاترین کیفیت از موانع الکترو هیدرولیکی در کشور برخوردار هستند.

فروش راهبند پارکینگ بازویی

متداول ترین نوع راهبند پارکینگ که استفاده می شود راهبند پارکینگ بازویی است که بیشتر در ورودی پارکینگ ها و مجتمع ها مشاهده کرده اید. این نوع راهبند که مانع پارکینگ نیز نامیده می شوند ، فقط برای کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرند و جنبه رسمی تری دارند و در ایجاد سطح حفاظت بالا نقشی ندارند.مجموعه سایبان دُر همچنین در فروش راهبند پارکینگ بازویی هم تخصص دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه

می توانید با مشاورین ما در تماس باشید

02166695789

09129287034