sayebandoor logo

تعمیر راهبند پارکینگ

تعمبر راهبند پارکینگ (Parking barrier repair) نیاز به تکنسین های مجرب در زمینه  راهبند پارکینگ هیدرولیکی و مکانیکی دارد. پایه ها یکسان است. اما آموزش تعمیر راهبند به زمان و توجه زیادی به جزئیات دستگاه نیاز دارد. هزینه خرید برخی راهبند سنگین و نیمه سنگین نسبتاً زیاد است و ترمیم آنها را نمی توان به عهده انسان عادی گذاشت.

 تعمیر راهبند پارکینگ به چند دسته تقسیم می شوند و نقایص مختلفی دارند که در مورد خرابی و نحوه رفع نقص در عملکرد بیشتر توضیح خواهیم داد.
راهبند فک های هیدرولیکی اولین نوع راهبند هیدرولیکی هستند ، از جمله راهبند Fak ، Fadini ، راهبند زومر Fadini، Nick Oak ، برخی و راهبند هیدرولیکی محدودیت های ترافیکی در این نوع راهبند ها هستند و برای کاهش فشار روغن بیشتر کار می کند. 
دسته دوم راهبند الکترومکانیکی است ، مانند راهبند بتا ، راهبند سمافور ، راهبند V2 ، و این نوع راهبند با توجه به محل نصب و ترافیک انتخاب می شوند.
بازمیگردیم به موضوع اصلی تعمیر راهبند پارکینگ  نیز در شمار قطعات الکترونیکی است که در همه موانع یکسان است. قطعات یدکی راهبند نیز موجود است ، مانند چشمی میکروسوئیچ فلش از راه دور و قطعات مکانیکی ، مانع هیدرولیک ، پمپ هیدرولیک.

تعمبر راهبند پارکینگ قیمت

لوازم جانبی ، شفت موتور و روتر جعبه دنده. موانع فنر الکتروموتور چرخ دنده پلاستیکی و برنجی موانع و سایر قطعات یدکی آماده همکاری با کلیه هم رده های این تعمیر برای تعمیر قطعات خود است ، مجموعه سایبان دُر، در تهران یکی از بزرگترین مراکز تعمیرات داخلی راهبند در تهران ، آماده ارائه خدمات به همکاران و کلیه مشتریان در سراسر تهران است.

تعمیر راهبند پارکینگ میله ای

انواع مختلفی از راهبند ، از جمله راهبند ستونی ، راهبند میله ای و راهبند صفحه ای وجود دارد. راهبند میله ای متداول ترین مدل راهبند در ایران است و ترمیم چنین راهبند رایج ترین مشکل است.

همچنین راهبند میله ای به دو گروه هیدرولیکی و الکترومکانیکی تقسیم می شوند که هرکدام بنا به نیاز کاربرد خاص خود را دارند.

در حقیقت ، راهبند الکترو مکانیکی بیشتر در مکانهایی که ترافیک کم است و از راهبند پارکینگ هیدرولیکی برای مکانهای شلوغ استفاده می شود.

برای تعمیر راهبند پارکینگ میله ای با ما تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیر راهبند پارکینگ

ما بسیاری از سوالات متداول را که ممکن است بوجود بیاید جمع آوری کرده و پاسخ داده ایم.

1-راهبندبالا می رود اما پایین نمی رود!

وقتی این اتفاق می افتد ، ابتدا باید بررسی کنید که هنگام روشن و خاموش شدن دکمه ، دکمه روشن شدن موتور فشار داده شده است ، سپس وقتی صدایی از موتور نمی آید ، ممکن است چشمی مشکلی ایجاد شود.

برای حل این مشکل باید مطمئن شوید که چشمی ها رو به روی هم هستند و اگر هنوز این مشکل حل نشده است ، اتصال آن به سیم کشی چشم و مدار اصلی است در صورت لزوم تعمیرکار باید بررسی و تعمیر شود.

2- صدای میله بالا و پایین می شود!

این مشکل اغلب هنگامی رخ می دهد که فنر تعادل یا فنر تهویه تنظیم نشود. این صداها اغلب به دلیل فشار زیاد غیراستاندارد وارد سیلندرهای راهبند و سیستم محرک در راهبند هیدرولیکی شنیده می شوند. راه حل این مشکل ابتدا تنظیم تعادل فنر است.

برای تنظیم این فنر ابتدا باید با دست مانع را رها کرده و آن را تا زاویه 45 درجه بالا ببرید و سپس میله را به حالت آزاد شده رها کنید.

در این حالت فنر تعادلی باید با زاویه 45 درجه نگه داشته شود. این است. اگر از این زاویه بیشتر یا کمتر باشد ، نیروی وارد شده به فنر باید توسط پیچ متصل به فنر تنظیم شود تا به تعادل برسد. پس از آن ، میله را پایین آورده و انسداد را برطرف کنید

چگونگی تعمبر راهبند پارکینگ

چگونگی تعمیرات راهبند پارکینگ

تعمیر یک راهبند شامل چندین قسمت است ، به عنوان مثال ، ممکن است متوجه شوید که راهبند دارای صداهای غیرمعمول است ، معمولاً مربوط به بالا و پایین غیر معمول بودن میله راهبند است.

برای حل این مشکل ابتدا باید وضعیت گیرنده و پاک کننده را در چشم هوشمند بررسی کنید تا دو موقعیت کاملاً مخالف یکدیگر باشند. اگر مشکلی در محل وجود نداشته باشد ، مدار کنترل مانع باید توسط تکنسین های شرکت تعمیر شود. این صدا معمولاً در موانع هیدرولیکی شنیده می شود. این صداها بیشتر ناشی از روغن داخل بازو و زیر آن است.

تعمبر راهبند پارکینگ در تهران

راهبند پارکینگ نیز به دو گروه هیدرولیکی و الکترومکانیکی تقسیم می شوند که هرکدام در صورت لزوم کاربرد خاص خود را دارند. در حقیقت ، راهبند الکترو مکانیکی بیشتر در مکانهایی که ترافیک کم است و از راهبند هیدرولیکی برای مکانهای شلوغ استفاده می شود.

با توجه به تنوع قطعات راهبند پارکینگ که در راهبند استفاده می شود ، تعمیر راهبند الکتریکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سایبان دُر در زمینه تعمیر انواع موانع الکتریکی متخصص است و با توجه به تجربه برتر خود ، اقدامات لازم را برای ترمیم و رفع مشکلات احتمالی انجام می دهد. تعمیرکاران سایبان دُر تعمیر انواع راهبند پارکینگ  هوشمند در تهران را انجام می دهند.

قیمت تعمیر راهبند پارکینگ

قیمت تعمیر راهبند بستگی به نوع راهبند و اینکه چه مشکلی دارد می باشد

می توانید با مشاورین ما در تماس باشید

02166695789

09129287034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.