sayebandoor logo

راهبند پارکینگ امنیتی

راهبند پارکینگ امنیتی (Security parking barrier)یکی از امکانات و تجهیزات است که به منظور محدود کردن و کنترل وسایل نقلیه برای رسیدن به مکان مورد نیاز ساخته شده است. این می تواند یک پارکینگ ، یک شرکت ، حیاط یا هر مکان دیگری باشد. به خاطر داشته باشید که نصب راهبند امنیتی در پارکینگ های صنعتی و کنترل امنیتی ایده آل و بسیار مناسب است. همچنین می توانید سیستم های کنترل هوشمند را به راحتی با ستون های ایمنی ادغام کنید.

 

کاربرد راهبند پارکینگ امنیتی

در مکان های شلوغ مانند کارخانه ها ، مجتمع های بزرگ، عوارض، پارکینگ های عمومی، شهرها و … از موانع امنیتی استفاده می شود. امروزه از راهبند پارکینگ امنیتی به طور گسترده در پارکینگ های طبقاتی استفاده می شود. به یاد داشته باشید که موانع ایمنی مدرن از نظر ساختار و ایمنی کاملاً متفاوت از بالابرهای زنجیری هستند.

شخصی که وظیفه کنترل راهبند را دارد می تواند به راحتی با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور امنیت را کنترل کرده و امنیت را در مکان مورد نظر برقرار کند. راهبند امنیتی در سایت های نظامی ، ایست های بازرسی ، ورودی کمین های امنیتی و مکان های حساس در مناطق شهری مانند موزه ها ایجاد می شود.

اگر قصد نصب راهبند دارید و ایمنی یکی از مهمترین موارد برای شماست ، بهتر است با یک متخصص مشورت کنید. 

راهبند پارکینگ امنیتی استوانه ای

امروزه یکی از جدیدترین راهبند امنیتی موجود در بازار ، مانع تمیز کردن استوانه ای است و عملکرد آن متفاوت از موانع دیگر است. برای نصب بهترین راهبند امنیتی استوانه ای پارکینگ در پارکینگ ، باید زیرساخت های بتونی وجود داشته باشد ، در غیر این صورت من قبل از نصب بتن را توصیه می کنم.

راهبند امنیتی نیزه ای

مواد راهبند از فولاد استوانه ای است که در داخل زمین قرار می گیرد تا در صورت لزوم از زمین خارج شود و راه راه ها را مسدود کند. استفاده از راهبند استوانه ای جنبه های امنیتی بیشتری دارد و در بسیاری از موارد در مراکز مهم و امنیتی نصب می شوند. علاوه بر تأمین ایمنی ، این نوع مانع از قدرت تحمل بسیار بالایی برخوردار است و بنابراین عبور انواع وسایل نقلیه از آن غیرممکن است.

راهبند پارکینگ امنیتی ستونی

 راهبند پارکینگ امنیتی ستونی ، برخلاف موانع دیگر ، در شهر قابل استفاده نیست و بیشتر در موارد ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد. موانع ستون یا میله گرانتر از موانع میله ای هستند اما از نظر کیفیت قابل مقایسه نیستند. این نوع مانع دارای قطب هایی است که به زمین ثابت شده و در صورت لزوم پایین آمده و مسیر مسدود شده را باز کنید. موانع امنیتی Bollard در مکانهایی نصب می شوند که به یک سیستم امنیتی قوی نیاز دارند ، مانند سفارتخانه ها ، دفاتر پلیس ، مراکز اداری و تجاری ، مراکز نظامی ، بانک های مرکزی و …

 

راهبند پارکینگ امنیتی ضد تروریستی

راهبند ضد تروریستی باید به گونه ای باشند که بتوانند در برابر قوی ترین ضربات ماشین سنگین مقاومت کنند. به همین دلیل ، مانع مبارزه با تروریسم با توجه به مقیاس شغل و درخواست مشتری طراحی و ساخته می شود. از سیستم الکترو هیدرولیکی در سیستم تحریک راهبند ضد تروریستی استفاده می شود که باید به گونه ای باشد که مقاومت بالایی در برابر هرگونه حمله داشته باشد.

راهبند پارکینگ امنیتی ضد انتحاری

راهبند امنیتی ضد انتحاری معمولاً در مسیر مکانهایی با اهمیت زیاد نصب می شوند.  باید از نوعی باشد که از عبور هر نوع وسیله نقلیه جلوگیری کند. مانع ضد انتحاری ، مانند مانع ضد تروریستی ، بر اساس سطح عملکرد و میزان اهمیت منطقه تحت پوشش طراحی و ساخته می شود. استفاده از موانع امنیتی برای اهداف نظامی ، مسکونی ، تجاری و سایر اهداف.

 

افزایش امنیت با نصب راهبند پارکینگ امنیتی

امروزه راهبند امنیتی به منظور حفظ نظم و امنیت به سیستم های پیشرفته گوناگونی مجهز شده اند. ضمن طراحی یک راهبند ایمنی اتوماتیک جدید و مدرن ، دوربین های مدار بسته و حسگرهای مختلفی بر روی آن نصب شده که هرکدام کاربردهای منحصر به فردی دارند.

به عنوان مثال ، اگر برای اولین بار با این نوع راهبند پارکینگ امنیتی روبرو شدید ، باید به دستور نگهبان از آن عبور کنید ، اما پس از مدتی ، دوربین نصب شده بر روی مانع ، پلاک خودرو شما را تعیین می کند و در نهایت یکی از افراد مجاز خواهید بود که شما را جایگزین می کند.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس

02166695789

09129287034

تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.