کنترل باکس جک درب تمام اتوماتیک پارکینگ 

کنترل باکس جک درب تمام اتوماتیک پارکینگ (Jacksbox control box fully automatic parking door)ک کی اتومیشن یک سیستم کارآمد به منظور باز و بسته کردن الکتریکی درب پارکینگ می باشد . این مدار درب اتوماتیک جک پارکینگ دارای صفحه نکایش دیجیتال جهت برنامه نویسی ساده و امکان این را دارد که زمانهای کاری و تنظیمات اولیه انجام گردد .

ترمینالهای مدار کنترل باکس جک درب تمام اتوماتیک پارکینگ

ترمینالهای 1 و 2 مربوط به اتصال برق ورودی مدار می باشد . 3 و 4 و 5 و 6 و 7 و 8 مربوط به اتصال سیمهای موتور بوده و 9 و 10 برای اتصال خارن راه انداز موتورها است که باید متصل شود . دو ترمینال بعدی مربوط به اتصال فلاشر میباشد که باید از فلاشر با ولتاژ 220 ولت استفاده گردد .

دو ترمینال بعدی جهت استفاده برق 24 ولت برای برق ورودی چشمیهای فتوسل و یا تجهیزات جانبی است که مورد استفاده قرار میگیرد .

ترمینال EL مربوط به اتصال سیمهای قفل برقی است که باید به آن متصل کنیم . ترمینال stop و com در حالت عادی باید جمپر شود و ترمینال ph به همراه ترمینال com برای اتصال سیمهای فرمان چشمی فتوسل مورد استفاده است .

جک یا جایگاه j4 مربوط به اتصال رسیور ریموت کنترل باکس جک درب تمام اتوماتیک پارکینگ است . المان sw1 دیپ سوییچهای تنظیم سیستم ایمنی مرکز کنترل باکس جک درب تمام اتوماتیک پارکینگ است . کلید menu که در بالای  مدار کنترل باکس جک درب تمام اتوماتیک پارکینگ قرار دارد جهت ورود به برنامه های مدار مورد استفاده قرار می گیرد .

دکمه up برای تغییر و شیفت به دیگر برنامه های منو از آن استفاده می شود . دکمه down برای تغییر و شیفت به دیگر برنامه های  منو از آن استفاده می شود .

مدار درب اتوماتیک کی اتومیشن دارای منبع تغذیه با محافظت در برابر اتصال کوتاه در داخل واحد کنترل می باشد و مدار آن دارای سنسور تشخیص مانع در طول کورس حرکت با سرعت نرمال است .

مزیت کنترل باکس جک درب تمام اتوماتیک پارکینگ

از دیگر مزیتهای کنترل باکس جک درب تمام اتوماتیک پارکینگ این است که دارای زمان بندی اتوماتیک و زمان کاری برای زمان کاری جکها است که پس از اتمام زمان کاری تنظیم شده توسط کاربر برق ورودی بازو های جک را قطع کرده و جکها خاموش می شود .

منبع تغذیه مدار درب اتوماتیک بازویی کی اتومیشن منبع تغذیه با ورودی 220 ولت 50 هرتز است حداکثر بار اعمال شده بر موتورها میتواند 300 کیلو گرم باشد . توان مصرفی هر بازو حدود 700 وات در پیک کاری است .

خروجی ولتاژ برای استفاده لوازم جانبی ;  24 ولت و 500 میلی آمپر است . برای فلاشر باید از لامپ 220 ولت 25 وات استفاده شود .

ترمینال خروجی که برای قفل برقی مورد استفاده است دارای ولتاژ 12 تا 15 ولت می باشد . دمای عملیاتی مدار و تجهیزات مرتبط می تواند از 20 تا 55 درجه سانتیگراد باشد . پیغامهایی که در حین عملکرد نرمال مدار کنترل درب اتوماتیک کی اتومیشن نمایان می شود به شرح زیر است .

در زمان بسته بودن درها بر روی صفحه نمایش فقط – – نمایش داده می شود در صورتی که بر روی صفحه نمایش op نوشته شده باشد درها کاملا باز است و در حین بسته شدن درها پیغام cl نمایش داده می شود . اگر درها در حین باز شدن متوقف شود so بر روی صفحه نمایش نمایان می شود .

و اگر همین توقف در حین بسته شدن اتفاق بیفتد sc نمایش داده می شود . اگر توقف توسط یک عامل خارجی صورت بگیرد ha بر روی صفحه نمایش داده می شود .

در صورتی که درها توسط کاربر توسط ریموت در بیم مسیر حرکت استپ شود op بر روی مدار ظاهر می شود . L—به این معنی است که مرکز کنترل در اتوماتیک آماده برنامه پذیری اتوماتیک است . Lop به این معنی است که  در در حالت باز شدن برنامه اتوماتیک است . LcL به معنی بسته شدن در حالت اتوماتیک است .

منوی برنامه دستی کنترل باکس جک درب تمام اتوماتیک پارکینگ 

زمان بسته شدن خودکار با علامت TCL نمایش داده می شود که از 0 تا 900 قابل تغییر توسط کاربر است . بسته شدن خودکار پس از عبور از پشمی فتوسل را میتوان در منوی TTR تنظیم نمود . سنسور حساسیت برخورد با مانع در منوی SEl قابل تنظیم می باشد که از 0 تا 100 میشود تنظیم کرد این منو قدرت مونور را نیز شامل می شود .

تاخیر بین لنگه های درب تمام اتوماتیک را از منوی dLy میتوان تنظیم کرد . اتصال رسیور ریموت به مدار   درب تمام اتوماتیک جهت کددهی ریموت ها را انجام می دهیم و کد دهی ریموت ها را به این شرح انجام می دهیم کلید رسیور را به مدت 1 ثانیه نگه می داریم در این حالت چراغ سبز روی رسیور به مدت 7 ثانیه روشن شده و چشمک میزند در حین این 7 ثانیه می توانید هر کدام از دکمه های ریموت را که می خواهید کد بدهید نگه دارید به مدت 2 ثانیه تا ریموت کد بگیرد و با مرکز رسیور ریموت ست شود.

و همچنین برای حذف عددی ریموتها از مرکز ریموت می توانید دکمه رسیور را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا چراغ رسیور به صورت ثابت روشن شود سپس آن دکمه از ریموت را که می خواهید از مرکز حذف کنید به مدت 2 ثانیه نگه دارید و سپس دکمه رسیور را فشار دهید در این حالت دکمه ریموت مورد نظر از مرکز رسیور درب تمام اتوماتیک بازویی حذف شده است .

اما پاک کردن ریموتها به صورت کلی را باید به صورت : دکمه رسیور را به مدت 6 ثانیه فشار دهید چراغ رسیور خاموش شده و سپس 3 بار چشمک میزند با فاصله 1 ثانیه در این حالت دوباره دکمه رسیور را فشار می دهیم به مدت 1 ثانیه و رها می کنیم  در این زمان تمامی ریموتها از مرکز ریموت رسیور درب تمام اتوماتیک حذف شده است .

برای انجام تمامی این منوها باید دقت کنید که مراحل را چه برای تنظیمات اولیه و چه برای تنظیمات کلی و ریموت به طور کامل و صحیح انجام دهید تا دچار مشکل در عملکرد درب تمام اتوماتیک و تداخل برنامه ای نشوید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس

02166695789

09129287034

تماس بگیرید