sayebandoor logo

قیمت راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ Price Barrier برای تأمین امنیت در ساختمان های بزرگ تجاری و مسکونی، پارکینگ های طبقاتی، راهروها و مراکز مهم اداری نصب شده است، همچنین از راهبند پارکینگ برای کنترل ترافیک خودرو استفاده می شود. ما به موضوع مشخصات فنی و قیمت  راهبند پارکینگ خواهیم پرداخت.

همانطور که می دانید از راهبند پارکینگ در مکان های شلوغ برای کنترل میزان تردد وسایل نقلیه و ایجاد امنیت در مکان استفاده می شود و قیمت مانع پارکینگ با توجه به عملکرد و نوع موتور تعیین می شود.

قیمت راهبند پارکینگ هیدرولیکی

راهبند پارکینگ هیدرولیک گرانتر از سایر موانع پارکینگ است، زیرا از راهبند پارکینگ هیدرولیکی برای کنترل حرکت وسایل نقلیه در ورودی پارکینگ های چند طبقه، دفاتر دولتی و دولتی، مجتمع های مسکونی و تجاری استفاده می شود.

برای ایجاد ایمنی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی، راهبند بولارد گزینه خوبی است که می تواند با توجه به نیازها و برنامه ها نصب و پیکربندی شود.

گروه ما لیست قیمت راهبند پارکینگ را برای مشتریان خود تهیه کرده است، جایی که آن ها می توانند مناسب ترین نوع مانع را با توجه به نیاز و بودجه خود خریداری کنند.

سیستم های خودکار محصولات متنوعی را برای کنترل حرکت وسایل نقلیه عمومی ارائه می دهند. مدل های مانع پارکینگ الکترومکانیکی و هیدرولیکی در خطوط ترافیک وسایل نقلیه کم و متراکم استفاده می شود.

به طور کلی، مانع پارک اتوماتیک از یک میله یا اهرم و یک پایه تشکیل شده است که برای کنترل ترافیک آن ها در مسیر خودرو قرار می گیرد.

راهبند پارکینگ برای کنترل دقیق در ساختمان های بزرگ تجاری و اداری نصب شده است.

همانطور که قبلا ذکر شد، قیمت راهبند پارکینگ بسته به نوع موتور و نوع استفاده از آن متفاوت است. در پارکینگ های عمومی که میزان تردد وسایل نقلیه زیاد است، معمولاً از راهبند پارکینگ اتوماتیک برای کنترل آسان و دقیق تردد وسایل نقلیه استفاده می شود.

از موانع سرعت بالا معمولاً برای تردد وسایل نقلیه سنگین در ورودی و خروجی جاده ها استفاده می شود، زیرا راه حل خوبی برای کنترل ترافیک این کلاس از وسایل نقلیه است.

در گیت های پارکینگ، تجهیزات و سیستم تشخیص پلاک، چشم، فلاشر قابل نصب است.

تفاوت اصلی راهبند های مکانیکی و هیدرولیکی در سیستم باز و بسته شدن، در واقع تفاوت اصلی این دو سد در نوع باز و بسته شدن و مکانیزم بکار رفته در آن ها است.

راهبند اتوماتیک FAAC مناسب ترین نوع مانع برای مکان های شلوغ و شلوغ است که علاوه بر مدیریت کامل و نظارت بر محیط، می تواند از راه دور کنترل و امنیت را فراهم کند.

این راهبند یکی از گسترده ترین و قدیمی ترین راهبند اتوماتیک است و از مزایای آن می توان به عمر مفید و سرعت آن در باز و بسته شدن مانع اشاره کرد و سرعت باز و بسته شدن این مانع قابل تنظیم است و می توان موانع را نیز برطرف کرد. مجهز بودن به چشمان الکترونیکی، اشیا را تشخیص داده و از برخورد آنها با موانع جلوگیری می کند. مشاوره شما در زمینه راهبند پارکینگ کمک زیادی به شما می کند.

قیمت سیستم ضد برخورد در راهبند پارکینگ

سیستم ضد برخورد راهبند پارکینگ به گونه ای کار می کند که هنگام بسته شدن اهرم یا میله، اگر شی یا شخصی در زیر آن باشد، انسداد ناشی از سنسورهای روی میله و بالا آمدن میله یا اهرم را تشخیص می دهد. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به ماشین یا عابر پیاده.

قیمت و نحوه انتخاب راهبند هوشمند پارکینگ

نکات مهمی که باید در انتخاب راهبند پارکینگ به آنها توجه کنید به شرح زیر است:

ابتدا هدف از خرید راهبند پارکینگ را تعیین کنید و متناسب با نیاز خود مناسب ترین راهبند پارکینگ را انتخاب کنید، قبل از خرید باید عرض ورودی و خروجی پارکینگ و میزان تردد وسایل نقلیه و افراد مشخص شود. با توجه به این عناصر و بودجه خود، می توانید بهترین و با کیفیت ترین سد را انتخاب و خریداری کنید.

مشاوران و متخصصان صنعت می توانند هنگام خرید طیف گسترده ای از راهبند پارکینگ، شما را راهنمایی کنند. شرایط مناسب آنها را تعیین کنید و آنها با بررسی خواسته ها و شرایط شما در محیط بهترین مانع را برای شما ایجاد می کنند.

02166695789

09129287034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.