sayebandoor logo

راهبند پارکینگ هیدرولیکی

به گفته کارشناسان مجموعه سایبان دُر، نوع دیگری از  راهبند پارکینگ کنترل ترافیک که دارای سیستم محرک الکترو هیدرولیکی است ، به عنوان راهبند پارکینگ هیدرولیکی (Hydraulic parking barrier)  شناخته می شود. این راهنماها شامل یک موتور الکتریکی ، پمپ روغن ، محفظه روغن و سیلندر هیدرولیک در سیستم محرک است.

راهبند پارکینگ هیدرولیکی

در راهبند پارکینگ هیدرولیکی ابتدا موتور روشن شده و پمپ روغن روشن می شود و بنابراین روغن از مخزن فشار تخلیه شده و وارد سیلندر هیدرولیک می شود. با ورود و خروج روغن به سیلندر هیدرولیک ، پیستون ها به سمت بالا و پایین حرکت می کنند. انتهای آزاد پیستون توسط یک میله دقیق و مانع از مرکز چرخش به شافت خروجی متصل می شود. بنابراین ، حرکت پیستون در داخل سیلندر هیدرولیک به میله سد منتقل می شود و نیروی لازم برای حرکت آن فراهم می شود.

راهبند پارکینگ هیدرولیک

نوعی راهبند که دارای سیستم محرک الکترو هیدرولیکی است به عنوان راهبند پارکینگ هیدرولیک به بازار عرضه می شود. این راهنماها شامل یک موتور الکتریکی ، پمپ روغن ، محفظه روغن و سیلندر هیدرولیک در سیستم محرک است. هنگام روشن شدن موتور ، پمپ روغن با فشار زیاد شروع به انتقال روغن از مخزن اگزوز به سیلندر هیدرولیک می کند.

راهبند پارکینگ هیدرولیک

با تغییر روغن در سیلندر هیدرولیک ، پیستون داخل آن بالا و پایین می شود. انتهای آزاد پیستون به شفت خروجی و انتهای دیگر میله راهبند در وسط چرخش به شفت خروجی متصل می شود. بدین ترتیب حرکت پیستون در داخل سیلندر هیدرولیکی به میله راهبند منتقل شده و نیروی لازم برای حرکت آن فراهم می شود.

راهبند پارکینگ هیدرولیکی فادینی

فادینی در دهه 1960 در منطقه ای از ورونا ، ایتالیا تاسیس شد و هم اکنون یکی از تولید کنندگان برجسته سیستم های درب اتوماتیک در جهان است که دارای دفتر در بیش از 50 کشور است. این شرکت برای کلیه محصولات خود از سیستم های الکترو هیدرولیکی استفاده می کند.

راهبند پارکینگ هیدرولیکی فادینی

کیفیت محصولات فادینی به قدری بالاست که حتی در ایتالیا نیز ضمانت مادام العمر دارد و کسب جایزه بهترین سیستم درب بازکن اتوماتیک در 60 کشور جهان نشانه این برتری است. کلیه محصولات فادینی در ایران با 4 سال ضمانت ارائه می شود .شرکت فادینی دو مدل از راهبند Byte و Berry را تولید و ارائه می دهد

راهبند پارکینگ هیدرولیکی فک FAAC

گروه صنعتی فک ایتالیا یکی از بزرگترین شرکتهای درب و موانع اتوماتیک در اروپا ، یکی از مهمترین و پیشروترین شرکتها در اروپا است. گروه ایتالیا دارای دو کارخانه تولید ، دو مرکز تحقیق و توسعه در بخش الکترونیک و یک تحقیق و توسعه در بخش مکانیک در ایتالیا است و با هفت شرکت خارجی و بیش از 70 آژانس در سراسر جهان همکاری می کند.

راهبند پارکینگ هیدرولیکی فک

در سال 1965 ، FAAC ایتالیا یک سیستم هیدرولیکی برای درهای پارکینگ با دو برگ طراحی و توسعه داد. محصولات هیدرولیکی شرکت فک مانند راهبند در ایران با 14 سال گارانتی و محصولات الکترومکانیکی با 7 سال گارانتی در ایران ارائه می شود.

شرکت فک در سبد محصولات خود چهار مدل باندهای 615 ، 620 ، 640 و 680B تولید می کند که هرکدام دارای ویژگی ها و مزایای بیشتری نسبت به مدل های دیگر هستند. همچنین می توانید برای مشاوره بیشتر با کارشناسان و استعلام قیمت محصول با ما تماس بگیرید.

 راهبند ستونی پارکینگ هیدرولیکی

از ویژگی های منحصر به فرد راهبند ستونی هیدرولیک، نیروی محرکه بالا در دمای منفی 35 تا 70 درجه سانتیگراد با قابلیت شکستن یخ های اطراف ستون است. از جمله موارد استفاده مناسب این محصول می توان به مکان های نظامی ، تجاری ، اداری و مسکونی با کاربرد امنیتی ، کنترل ترافیک اشاره کرد.

راهبند پارکینگ هیدرولیکی ستونی

در همین حال ، محصول فوق مجهز به کنترل از راه دور ، چشم الکترونیکی ، مرکز کنترل فوق العاده هوشمند ، دکمه دستی است و قابلیت اتصال به انواع تجهیزات کنترل ، انواع کارتخوان و چراغ راهنمایی را دارد و از کیفیت 5 ساله برخوردار است.

قیمت راهبند پارکینگ هیدرولیکی

راهبند پارکینگ هیدرولیکی مستقر در مکانهای شلوغ به دلیل استفاده مداوم داغ شده و احتمال خراب شدن آن نیز افزایش می یابد. برای این مشکل شرکت فک یک فن خنک کننده در مانع نصب کرده است که از گرم شدن بیش از حد موتور جلوگیری می کند.

قیمت راهبند پارکینگ هیدرولیکی

و در نتیجه به سلامت مانع کمک می کند. این نشان دهنده استفاده از مانع فک هیدرولیک 640 در مناطق پرتردد و بدون محدودیت عملیاتی ، مانند ترافیک سنگین ، کاربردهای تجاری بزرگ ، استفاده صنعتی و غیره است. ضمانت این محصول مانند سایر محصولات شرکت فک 4 سال است که تضمین کیفیت آن را نشان می دهد. جهت اطلاع از قیمت راهبند پارکینگ هیدرولیکی با مجموعه سایبان دُر تماس بگیرید.

خرید راهبند پارکینگ هیدرولیکی

اصولاً به دلیل استفاده از قطعات  گرانتر به دلیل کارکرد راهبند پارکینگ هیدرولیکی ، این دستگاه قیمت بالاتری نسبت به مدل الکترومکانیکی مشابه دارد.

اما قیمت سیستم های وارداتی به دلیل تقاضای بازار داخلی و تقاضای شرکت های نفتی با چهار برابر افزایش ارزش دلار افزایش یافت.

اما سیستم های تولید داخلی با کیفیت ، مانند مارک راهبند پارکینگ هیدرولیکی  ، قیمت آنچنانی افزایش نیافته و آماده ارائه با کیفیت عالی هستند. برای خرید راهبند پارکینگ هیدرولیکی با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه

می توانید با مشاورین ما در تماس باشید

02166695789

09129287034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.