sayebandoor logo

راهبند پارکینگ ایرانی

راهبند پارکینگ ایرانی (Iranian parking barrier) ، امروزه یکی از اصلی ترین نیازهای بشر برای قرار گرفتن در محیطی با امنیت بالا است.

تمام فعالیت هایی که برای حفاظت از امنیت انسانی انجام می شد با سیستم های کنترل هوشمند جایگزین شده اند. البته در گذشته ای نه چندان دور ، استفاده از سیستم های کنترل به صورت دستی انجام می شد و این کار بسیار دشواری بود.

علاوه بر راحتی ، یکی از مواردی که باعث افزایش ایمنی می شود ، استفاده از اتوماسیون برای عبور و مرور انسانها و وسایل نقلیه مانند موانع پارکینگ است.

در ادامه این مقاله شما را با انواع  راهبند پارکینگ اداری آشنا می کنیم و امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید نیازهای شما در این زمینه را برآورده سازیم.

انواع راهبند پارکینگ ایرانی

از راهبند برای کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه استفاده می شود و اغلب در ورودی پارکینگ های عمومی نصب می شود.

البته موانع انواع مختلفی دارند که در ادامه معرفی خواهیم کرد. برخی از راهبند پارکینگ برای جلوگیری از تصادفات رانندگی یا در موزه ها برای کنترل بازدید کنندگان استفاده می شود. در واقع ، هر نوع راهبند پارکینگ کاربردهای منحصر به فرد خود را دارد.

راهبند پارکینگ ایرانی پارک خودرو

راهبند پارکینگ ایرانی ، همانطور که از نامش پیداست ، به منظور کنترل اینکه به کدام قسمت از پارکینگ می تواند دسترسی داشته باشد ، یا کدام مناطق باید برای یک هدف خاص بسته شوند ، یا مناطق ارائه دهنده خدمات اتومبیل نصب شده است.

برای انتخاب یک مانع پارکینگ مناسب ، بهترین گزینه در نظر گرفتن محل نصب مانع است. به عبارت دیگر ، بهتر است فضای مورد نیاز برای نصب سنگر را در نظر بگیرید.

یکی از موارد دیگر تعداد دفعات رسیدن به مکان مورد نظر و مقدار و زمانی است که قرار است وسایل نقلیه دیگر به آن برسند.

راهبند پارکینگ ایرانی دروازه ای

یکی از راهبندهای پرمصرف در پارکینگ ماشین ،راهبند دروازه ای  است که علاوه بر پارکینگ برای مناطق خاص استفاده می شود.

راهبند پارکینگ دروازه ای مشابه سد پارکینگ جرثقیل است و در عین حال تفاوت هایی نیز با هم دارند. راهبند دروازه ای پارکینگ به داخل یا خارج باز و بسته می شود. اما راهبند پارکینگ جرثقیل به سمت بالا باز و بسته می شود.

مانع پارکینگ برای کنترل بزرگراه ها استفاده می شود. مدارس و هتل ها مکان هایی هستند که از این نوع راهبند زیاد استفاده می کنند. راهبند ستونی نیازی به پایه نصب ندارد ، بنابراین تردد برای افراد و عابران پیاده راحت تر خواهد بود.

راهبند پارکینگ ایرانی دستی

یکی از راهبند های پارکینگ که اغلب برای نصب در پارکینگ ها استفاده می شود ، راهبند پارکینگ دستی ایرانی است.

این نوع راهبند بسیار کاربردی است و با قیمت بسیار مناسبی ارائه می شود. راهبند دستی پارکینگ از پلاستیک و فلز ساخته شده است ، بنابراین بدنه بسیار محکمی دارد.

این نوع راهبند را می توانید در هر جایی نصب کنید زیرا به راحتی قابل نصب و جابجایی است. برنامه های راهبند دستی پارکینگ ایرانی شامل ورودی پارکینگ ، ورودی ساختمان ، درب انبار و همه مکان هایی است که نیاز به نظارت بر ترافیک و امنیت دارند.

بهتر است بدانید که نصب راهبند دستی پارکینگ ایرانی باعث صرفه جویی در هزینه های امنیتی می شود. این نوع موانع معمولاً در دو رنگ سفید و قرمز تولید و عرضه می شوند.

مقرر شده است که استفاده از این دو رنگ به عنوان یک قاعده برای پایه های خودرو تبدیل می شود و در نهایت با مشاهده این تور ، موانع را مشاهده می کنند.

راهبند پارکینگ دستی در ابعاد مختلف تولید می شود. برای خرید راهبند پارکینگ ایرانیان بهتر است با یک مشاور و متخصص مشورت کنید تا در نهایت با کمترین هزینه به همه اهداف امنیتی خود برسید.

مسدودسازی با استفاده از راهبند پارکینگ ایرانی کوچک

برای بستن یک مسیر بزرگ می توانید چندین راهبند کوچک ایجاد کنید و به منظور مسدود کردن آنها را در امتداد یکدیگر قرار داده و یک مسیر بزرگ را با چندین راهبند کوچک مسدود کنید.

البته راهبند دستی که در این مقاله معرفی کرده ایم برای مسدود کردن موقت مسیر و صرفه جویی در هزینه ها طراحی شده اند.

اگر قصد دارید جاده را برای مدت طولانی مسدود کنید ، بهتر است از راهبند پارکینگ اتوماتیک استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت سایبان دُر مراجعه فرمایید.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس

02166695789

09129287034

تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.