راهبند پارکینگی

راهبند پارکینگی(Parking barrier) دارای مدل های مختلفی از جمله موتورهای الکتریکی و هیدرولیکی است.از نظر قدرت و قیمت ، راهبند هیدرولیکی فراتر از راهبند برقی هستند ، در این مقاله نکات مهم هنگام انتخاب و خرید  راهبند پارکینگ اتوماتیک را مرور می کنیم ، با ما همراه باشید.

راهبند پارکینگی

خصوصیات کلی راهبند اتوماتیک پارکینگی

راهبند پارکینگ اتوماتیک معمولاً در جلوی درب ورودی ساختمانهای مسکونی ، اداری و تجاری و در پارکینگهای این مکانها نصب می شوند.راهبند مدل های مختلفی دارند و بسته به میزان ترافیک می توانیم از مدل های حرفه ای تری استفاده کنیم.

دلیل اصلی استفاده از راهبند تمام اتوماتیک پارکینگ ، حفاظت از محیط زیست و افزایش امنیت دلایل مهم استفاده از این موانع چیست و به طور کلی موانع با توجه به سطح حفاظت مدل های مختلفی دارند.

نوعی راهبند پارکینگ وجود دارد که به راحتی توسط ماشین شکسته و عبور می کند و فقط برای کنترل ورود و خروج افراد استفاده می شود و نوع دیگری از مانع وجود دارد که در صورت برخورد وسایل نقلیه با آن آسیب می بیند. 

این نوع مانع برای جلوگیری از ورود وسایل نقلیه به منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. در زیر قصد داریم توضیحی درباره راهبند اتوماتیک پارکینگ دریافت کنیم.

راهبند پارکبنگ بازویی

کاربرد راهبند اتوماتیک پارکینگی

راهبند پارکینگ اتوماتیک به دلیل مجهز بودن به تجهیزات مختلف عملکرد هوشمندی دارد که باعث افزایش عملکرد این مدل از موانع پارکینگ می شود و در ازای آن رضایت مشتری را در زمان انتخاب و خرید جلب می کند.

موانع پارکینگ اتوماتیک می توانند به سیستم کنترل دسترسی و بسیاری از تجهیزات حرفه ای دیگر مانند دسترسی به برد دور ، دسترسی به برد کوتاه و کنترل دسترسی اثر انگشت متصل شوند.

سیستم اکسس برد بلند راهبند پارکینگی

سیستم دسترسی بولارد پارکینگ اتوماتیک توانایی شناسایی افراد هنگام ورود به پارکینگ را دارد و این ویژگی در کنترل میزان ترافیک کمک زیادی می کند.

در همین حال ، پنل دسترسی اثر انگشت یکی از بهترین تجهیزات است زیرا هنگام مسافرت افراد با بولد های اتوماتیک پارکینگ از بالاترین سطح امنیت برخوردار است ، بنابراین ، برای ایمنی بیشتر در مکان ها ، از تجهیزات حرفه ای مانند پنل دسترسی به اثر انگشت استفاده می شود.

راهبند پارکیتگی اتوماتیک به راحتی بالا و پایین می شوند و نیازی به اتصال به زمین ندارند و یکی از مهمترین ویژگی های تیرهای پارک اتوماتیک کاهش خسارات ناشی از تصادفات در این نوع موانع هنگام نزدیک شدن خودرو به آنها است. گیربکس اتوماتیک پس از عبور خودرو بالا و پایین می رود.

راهبند پارگینک بازویی

خرید راهبند اتوماتیک پارکینگی

هنگام خرید راهبندپارکینگی اتوماتیک ، باید به نکات زیر توجه کنید:

طول مانع
سرعت
ولتاژ منبع تغذیه
میزان ترافیک در طول روز
موارد فوق مهمترین نکات در هنگام انتخاب و خرید انواع موانع پارکینگ است. هنگام نصب موانع پارکینگ ، از چشم ایمنی برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل نقلیه استفاده کنید. برای هشدار و استفاده از پیشگیری از آسیب می توانید از چراغ ها و پارچه های پریشان نیز استفاده کنید.

هنگام خرید بولارد پارکینگ اتوماتیک ، به قدرت موتور توجه کنید. کلید آزادی و باتری پشتیبان دو مورد هستند که در صورت قطع برق مورد استفاده قرار می گیرند. توجه داشته باشید که این موارد هنگام خرید سد اتوماتیک وجود دارد.

تفاوت راهبند پارکینگی برقی و اتوماتیک

همانطور که می دانید انواع مختلف راهبند پارکینگ در بازار وجود دارد ، موانع برقی و هیدرولیکی از نظر قیمت و مقاومت ، قیمت در انواع مختلف نرده های هیدرولیکی بالاتر از موانع الکتریکی متفاوت هستند.

از دیگر تفاوتهای موجود در موانع پارکینگ ، اندازه بوم یا بازوی آن است که در اندازه های مختلف از 4 تا 6 متر موجود است. برای جابجایی و کنترل دروازه یا راهبند پارک اتوماتیک ، می توانید از کنترل از راه دور ، دستگاه کنترل دسترسی ، آنتن دوربرد و. استفاده شده.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه

می توانید با مشاورین ما در تماس باشید

02166695789

09129287034