راهبند بتا BETA

راهبند بتا BETA یکی از معروف ترین  انواع راهبند پارکینگ  موجود در بازار می باشد که با توجه به تنوع در ویژگی های ظاهری و فنی، در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

راهبند بتا به شکل میله ای تولید می شود و بر اساس ویژگی های فنی از قبیل سرعت جا به جایی راهبند، طول راهبند، قابلیت تاشوندگی (میله راهبند) و نوع موتور و غیره در گروه های مختلف دسته بندی میشوند. در ادامه به معرفی کامل راهبند بتا BETA میپردازیم و به انواع مختلف آن و مدل های موجود در بازار اشاره خواهیم کرد.

انواع راهبند بتا

راهبند ها به طور کلی به دو نوع راهبند اتوماتیک میله ای و راهبند ستونی تقسیم می شوند و تمام راهبند های تولید شده توسط شرکت بتا در گروه میله ای قرار دارند . لازم به ذکر است که بر اساس ویژگی های فنی می توان از هم جدا کرد که رایج ترین آنها عبارتند است از:

راهبند میله ای بتا با بوم تاشو 90 درجه

راهبند بتا با بوم تاشو 180 درجه

راهبند میله ای بتا با بوم LED دار

مثلا ، راهبندهای BETA 501 و BETA B502 ،بوم های تاشو با زاویه 90 و 180 درجه هستند که بر اساس  شرایط محیط مورد نظر می توان گزینه بهتر را انتخاب کرد. درهمه انواع راهبند ها ، اگر بوم در حالت باز قرار داشته باشد و مانع در برابر چشمی دستگاه قرار بگیرد، همچنان راهبند در حالت باز خواهد بود.

در شرایطی که بوم بسته باشد، با قرار گرفتن مانع در مقابل چشمی، با سرعت زیاد بوم فعال شده و با بالا حرکت می کند. و  می توان زمان بسته شدن خودکار بوم را در بازه زمانی 1 تا 99 ثانیه تنظیم کرد.

از مهم ترین ویژگی های راهبندهای بتا

به صورت خلاصه می توان گفت  مهم ترین ویژگی های به کار رفته در انواع مختلف بتا را به صورت زیر بیان کرد:

  • سرعت باز و بسته شدن بوم در این محصولات 6 ثانیه میباشد
  • بوم راهبند های بتا به صورت 90 و 180 درجه باز می شوند
  • با توجه به مدل محصولات ، امکان اتصال برخی از آنها به سیستم های کنترل تردد خودرو و سیستم های کارت خوان و RFID وجود دارد
  • این محصول قیمت مناسبی دارد

مدل های راهبند بتا

همان طور که گفتیمم، برند بتا ، تنوع بسیار بالایی در محصولات خود ارائه داده  است و هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند . از بیشترین  و پرطرفدارترین محصولات این نوع راهبند ها  می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

راهبند بتا  B300

یکی از بهترین گروه محصولات بتا، راهبندهای B300 هستند که در گروه راهبند های میله ای قرار دارند. راهبندهای بتا B300 دارای طول بوم حداکثر 5 متر هستند و زمان باز و بسته شدن آن 6 ثانیه می باشد. راهبند بتا B300 را می توان به سیستم های کنترل تردد خودرو متصل کرد. به عبارت دیگر، راهبندهای بتا B300 دارای قابلیت اتصال به سیستم های RFID و پلاک خوان هستند.

راهبند بتا  B400

راهبند بتا  B400 یکی از پرفروش و معروف ترین محصول بتا می باشد. از مهم ترین ویژگی های راهبند بتا B400 می توان به بوم تاشو 90 درجه ای، بهره مندی از بوم تلسکوپی 6 متری، در برابر رطوبت و گرد و غبار، مقاومت بالایی دارد. قابلیت فعالیت در شرایط دمایی 20- تا50+ درجه سانتی گراد اشاره کرد.

راهبند بتا  B501 و بتا  B502

راهبند بتا سری B500 از بهترین محصولات و تجهیزات کنترلی تولید شده توسط شرکت بتا می باشد که دارای بوم (میله) با قابلیت تاشوندگی میله 90 و 180 درجه می باشد. بوم این راهبند دارای طول 4 تا 6 متر بوده و دارای تردد 50 مرتبه در ساعت است.

راهبند بتا  B800

از مدل های دیگر و کاربردی راهبند بتا می توان به مدل B800 اشاره کرد. که دارای میله به طول 5 متر با ال ای دی و قابلیت اتصال آن به سیستم های کنترل تردد خودرو و پلاک خوان اشاره کرد.

کاربرد های راهبند بتا

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد در محصولات بتا، این نوع راهبندها را می توان در شرایط محیطی مختلف با تردد بالا استفاده کرد. از جمله کاربردهای محصولات مختلف بتا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پارکینگ و ورودی محیط های مسکونی

پارک ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی

ادارات و سازمان ها

عوارضی و ورودی شهرها

از ویژگی های راهبند 5 متری بتا LED دار:

راهبند 5 متری بتا LED دار دارای LED  است و طول آن  5 متر بوده که انتخاب مناسبی برای فضای ها باز می باشد. این نوع راهبند الکترو موتور با ولتاژ کاری 220 ولت AC، توان موتور 90 وات، درجه حفاظتی IP44، قابلیت اتصال به کامپیوتر و کارتخوان دارا میباشد که از مزیت های این محصول شامل میشود.

شرکت ما برای انتخاب راحت شما عزیزان سعی دارد که با معرفی تمامی محصولات راهبند و ویژگی های آنها شما را در انتخاب راهبند مورد نظر خود  کمک کند.

راهبند 5 متری بتا LED دار همین طور که از اسمش پیداست دارای بوم ال ای دی می باشد که برای مکان های تاریک بسیار مناسب هستند .راهبند اتوماتیک بتا B 800 آخرین راهبند بتا عرضه شده میباشد که می توان آن را آخرین مدل راهبند بتا نامید.این محصول کاملا با مدل B 400 شباهت دارد به طوری که بدنه و پلت فورم اصلی این دو با هم یکی میباشند و تنها تفاوت آنها در استفاده از نور ال ای دی می باشد.

روی بدنه و بوم راهبند ۵ متری بتا B 800 نوار های ال ای دی نصب شده تا در طول شب مسیر حرکتی راهبند را بهتر نشان دهد و همچنین از ویژگی های  این محصول می توان به داشتن جعبه موتور و مدار کنترل،بوم راهبند ۵ متری LED دار،پایه بوم راهبند وریموت کنترل اشاره کرد اشاره کرد.