sayebandoor logo

راهبند بازویی

همانطورکه از اسم راهبند بازویی ( arm barrier) پیدا است از آن می توان برای مسدود کردن راه وسایل نقلیه و یا افراد استفاده کرد راهبند انواع مختلفی دارد راهبند اهرمی ( بازویی ) که رایج ترین مدل راهبند در بین راهبندهای موجود در بازار می باشد .

راهبند بازویی نصب در تهران

راهبند بازویی که یکی دیگر از انواع  راهبند پارکینگ می باشد راهبندی امنیتی به حساب می آید به این جهت که راهبندی است بسیار قوی در زمان مورد نیاز با زدن کلید ریموت توسط موتور مکانیکی و یا هیدرولیکی به سمت بالا هدایت شده و مسیر را برای  وسیله و جسم عبوری مسدود می کند.

قدرت و ارتفاع این نوع از راهبند نسبت به مکان مورد نصب متفاوت است که نهایت  قدرت این نوع راهبند به اندازه ای است که کامیون کشنده را به همراه بار با سرعت بالا کاملا متوقف و تقریبا متلاشی میکند .

کاربرد راهبند بازویی

ازاین نوع راهبند بیشتر برای اماکن نظامی و اماکنی که نیاز به امنیت بالادارند استفاده می شود.

راهبند ستونی با دید بالا SSP به منظور جلوگیری از آسیب دیدن  درختان ، برج های دوربین مدار بسته ، لوله کشی و سایر ستون های آسیب پذیر با جابجایی وسایل نقلیه طراحی شده است. اندازه گیری داخلی این سد 600×600 میلی متر است.

جا انداختن این راهبند مستقیم است. در دو قطعه فروخته شده عرضه می شود ، یکی فقط به قسمت دیگر اسلاید می شود . سپس می توان آن را با استفاده از اتصالات مناسب به زمین پیچ کرد. این یا می تواند به صورت محلی تهیه شده باشد و یا در زیر از محصولات مرتبط خریداری شود. این سد در مجموع به 8 مورد نیاز دارد.

روکش پودری با رنگ زرد و سیاه ، مانع ستون محافظ نیز برای عابران پیاده و از همه مهمتر رانندگان وسایل نقلیه در حال حرکت بسیار قابل مشاهده است.

لوله های فولادی گالوانیزه دارای دیواری بسیار ضخیم 2 میلی متر است. طاقچه ها به قطر 60 میلی متر و میله های متقاطع 48 میلی متر هستند ، و این سازه ای بسیار مستحکم و بادوام است.

 ویژگی راهبند بازویی

راهبند دیگری که در خانواده راهبند وجود دارد راهبند زنجیری است که معمولا برای مکانهایی استفاده می شود که محدودیت

ارتفاع در آنجا وجود دارد و اینکه میخواهیم کل مسیر تردد را مسدود کنیم.

برای نصب هر کدام از انواع راهبندهای فوق اول نیاز به این داریم ک بدانیم چه تعداد تردد در چه زمانی را داریم و باید بدانیم

از چه نوع راهبندی  و برای چه مکانی میخواهیم استفاده کنیم

اگر این موارد را برای انتخاب راهبند رعایت کنیم میتوانیم:

بهترین نوع راهبند را نصب کنیم و از کیفیت آن بهره ببریم .

در مدلهای هیدرولیکی انوع راهبند بالا تعداد تردد بیشتری پشتیبانی می شود اگر راهبند را برای مکانی استفاده میکنید که تردد بالایی دارد بهتر است از راهبندهای هیدرولیکی استفاده کنید .

اجزای تشکیل دهنده راهبند بطور کلی

 موتور الکترومکانیکی و یا هیدرولیکی  گیربکس متناسب با نوع راهبند  مدار فرمان کیس و یا کابینت که تجهیزات ذکر شده در آن قرار بگیرد بازو (بوم) که نسبت به طول محل پوشش اندازه آن متفاوت است .

اکنون راهبند آماده نصب است و پس از نصب میتوانید توسط ریموت مسیر تردد را برای خودروها و یا افراد غیر مجاز مسدود کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه

می توانید با مشاورین ما در تماس باشید

02166695789

09129287034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.