درب اتوماتیک اسلایدینگ شیشه ای در تهران

درب اتوماتیک اسلایدینگ شیشه ای (Automatic glass sliding door) با قاب های جذاب و سبک های براق برای تکمیل هر ورودی طراحی شده اند.

درهای کشویی شیشه ای هنگام مشاهده نمای بدون مانع و اجازه ورود نور طبیعی به داخل ساختمان ایده آل هستند.

درب اتوماتیک اسلایدینگ یک راه حل ورودی با دوام و استقبال است. اپراتورهای درب اسلایدینگ اتوماتیک دسترسی آسان و بدون دست را ایجاد می کنند.

 درهای سایبان دٌر، در هوای سخت به مدت یک میلیون چرخه آزمایش می شوند. درب کشویی ساختمان خود را از طیف گسترده ای از محصولات سایبان دٌر انتخاب کنید.

از نمونه دربهایی است که کاربردهای زیادی از جمله صنعتی اداری بازرگانی ومسکونی دارد .

البته استفاده از این سیستم برای ورودی پارکینگ دارای محدودیت است به علت سیستم اتوماسیون

خاصی که در این مکانیزم وجود دارد .

درب ورودی اتوماتیک اسلایدینگ شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای انتخابی بسیار عالی برای ورودیهای اداری ورودی لابی اماکن مسکونی ورودی فروشگاه ها و مجتمع های تجاری میباشد . درب اتوماتیک شیشه ای متشکل از قطعات بسیاری است که با در کنار هم قرار گرفتن هم درب اتوماتیک شیشه ای را تشکیل میدهند .

که از جمله آن ریل وکاوراز جنس آلومینیوم موتور مدار و کنترل باکس هنگر تسمه هرزگرد کلید تعیین وضعیت شیشه و فریم میباشد .

کیفیت درب اتوماتیک اسلایدینگ شیشه ای

پارامترهای زیادی وجود دارد که کیفیت درب اتوماتیک شیشه ای را تعیین می کند که به چند عامل مهم اشاره میکنم.

نوع موتور و گیربکس که از دو نوع موتور براش و براشلس می باشد که نوع براش آن کیفیت بیشتری نسبت به

نمونه براشلس دارد. و تعداد تردد آن بسیار بیشتر بوده و با دقت بیشتر کار می کند .

کنترل باکس درب اتوماتیک اسلایدینگ شیشه ای

که ظاهرا اختلافی در کارکرد آن احساس نمی شوداما در واقع این نوع قطعات بکار رفته در مدار آن می باشد که کیفیت مدار را تعیین میکند که عمدتا افراد متخصص قادر به تشخیص آن میباشند .

ناگفته نماند که بخشی از کیفیت در کارکرد درب اتوماتیک مربوط می شود به طراحی نوع درب و مکان مورد نصب و کیفیت نصب که می تواند کیفیت کارکرد درب اتوماتیک را افزایش دهد .

بعضی از سیستمهای درب اتوماتیک دارای پک بک آپ میباشد تا در زمان قطعی برق برای مدتی بتوان از برق ذخیره شده در مجموعه باطری جهت تردد اضطراری استفاده نمود .

کاربرد قفل مکانیکی درب اتوماتیک اسلایدینگ شیشه ای

گاهی جهت امنیت بیشتر در درب اتوماتیک شیشه ای از قفل مکانیکی استفاده می شود تا در زمان مورد نیاز جهت امنیت بیشتر از آناستفاده نمود .

ماکزیمم ابعاد استاندارد درب اتوماتیک شیشه ای 120 در 240میباشد البته این ابعاد به لحاظ وزن محاسباتی تقریبا وزنی است که درب اتوماتیک با کیفیت متوسط به بالا توانایی جابجایی لتها را دارد.

مزیتهای اصلی درب اتوماتیک اسلایدینگ شیشه ای

از مزیتهای اصلی درب اتوماتیک شیشه ایاین است که دیگرنیاز به باز و بست کردن دستی آن نیست و فقط با چشمی هایی که بر روی درب اتوماتیک نصب میشود تردد را تشخیص داده و درب باز و یا بسته می شود.

البته سرعت باز و بسته شدن را میتوان بر روی مرکز کنترل یا کنترل باکس تنظیم کرد. دیگر مزیت درب اتوماتیک شیشه ای این است که اعتبار محل کسب و یا محل تجارت و محل کار خواهد بود.

تعمیرات انواع درب اتوماتیک اسلایدینگ

از خدمات دیگر مجموعه سایبان در تعمیرات انواع درب و موتور و اجزا درب اتوماتیک از جمله کنترل باکس می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  برای نصب  و تعمیرات درب اتوماتیک اسلایدینگ با شماره تماس 09129287034  تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما در تمام ساعات کاری هستند.

درب تمام اتوماتیک.pdf

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس

02166695789

09129287034

تماس بگیرید